Zvolte si svůj vlastní styl oblečení

Současný módní trend, který ovlivňuje nabídku obchodů s oblečením se vám nelíbí nebo vám nevyhovuje, že všichni nosí stejné nebo podobné oblečení? Nemusíte se hned dát na šití a tvorbu vlastního originálního oblečení. Stačí, když si u nás objednáte službu v podobě potisku textilu a rázem tak máte na světě nová a originální, trička, mikiny a další kousky oblečení.

kluk

Na našem pracovišti používáme jen ty nejmodernější technologie, které zaručují vysokou kvalitu provedené práce. Kvalita tisku, pestré a zářivé barvy a odolnost vůči častému praní zaručena! Máte tak skvělou možnost nechat si zhotovit oblečení, ve kterém se promítne váš osobitý styl. A co si můžete nechat na tričko, mikinu, vak na záda nebo plátěnou tašku zhotovit? Takřka cokoliv, od písmen, přes nápisy texty v různé podobě, až po různé obrázky. Samozřejmě si můžete nechat tričko potisknou také třeba vlastnoručně nakresleným obrázkem, pokud jste zruční. Také tričko pak na sobě nebude mít nikdo jiný, kromě vás, a to díky originálnímu motivu, přímo od vás. Vyrazte do ulic v módním a jedinečném oblečení, ve kterém budete vyčnívat z davu díky jeho motivu podle vaší fantazie.

meditace

Vtipný a originální dárek pro každého

Pokud chcete někoho rozveselit vtipným a originálním dárkem, pak stačí nechat na tričko zhotovit nějaký veselý motiv a rázem máte postaráno o nápaditý dárek pro oslavence. Nebo vás čeká narozeninová párty či rozlučka se svobodou? Pak se celé osazenstvo můžete obléknout do triček se stejným motivem. Možností pro takovýto kvalitní potisk oblečení je dlouhá řada, záleží jen na vás, vaší fantazii a vašem vkusu. Jedno je však jisté, ať už zvolíte jakýkoliv motiv, vaše oblečení tak získá na jedinečnosti a nápaditosti a bude skvělým kouskem oblečení jak pro vás, tak i pro obdarovaného v případě dárku k různým příležitostem.

Back to Top