Ideální náhrada Viagry


Užívat si sex i po padesátce je dnes zcela normální. Problém je, že mnoho mužů se už po čtyřicítce začíná potýkat s problémem s erekcí. A není to poprvé, kdy se s tímto palčivým problémem setkávají. První problémy s erekcí mají už muži během puberty, protože mají nadbytek testosteronu, což často končí nejen nedostatečnou erekcí, ale následně i předčasnou ejakulací. Nedostatečná erekce je zase způsobená stresem z neúspěchu nebo zklamání sexuální partnerky.

muž a žena

Ve vyšším věku bývá erektilní dysfunkce způsobená špatnou životosprávou a nebo poklesem testosteronu. Vyřešit lze oboje – i když změna životního stylu není tak jednoduchá, je dobré se o ni alespoň pokusit například přestat kouřit a pít hodně alkoholu, dopřát si kvalitní spánek a zdravou stravu. Erekci napomáhá dokonce i cvičení, takže pokud jste se zatím úspěšné vyhýbal jakémukoliv pohybu, změňte to a začněte třeba posilovat. Nemusíte hned lámat rekordy, stačí po troškách.

léky krabička

Nejjednodušší ovšem je přivodit si erekci pomocí podpůrných prostředků jako je například kamagra Kamagra-pro.online. Někdy to není na škodu mít něco takového v šuplíku a užívat pravidelně, protože v tomto případě nejde o klasickou viagru, ale o přírodní preparát, který tělu pomáhá optimalizovat hladinu hormonů, které jsou za erekci zodpovědné. Řeší tedy zčásti i příčinu, ne jen důsledek. Oproti tomu světoznámá viagra je jen prášek, který vám sice během pár minut pomůže dosáhnout erekce, ovšem nejde o nic co by mělo dlouhodobý efekt. Navíc u viagry je ten problém že je jen na předpis, a také má celou řadu vedlejších účinků. Ty se u vás samozřejmě objevit mohou a nemusí. Nikdo vám předem nikdy neřekne zda budete mít problémy s dlouhodobou erekcí nebo ne. Ať už se rozhodnete užívat cokoliv, při dlouhodobějších problémech určitě nevynechávejte návštěvu lékaře, který vás vyšetří. Vyloučí případné nemoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back to Top