Uskladňujte zboží a materiál efektivně

Uskladnit zboží a mít v něm přehled bývá oříšek pro mnohé společnosti i obchody s potravinami. Není to však nic složitého. Vytvořit efektivní systém ukládání tak, aby v něm byl přehled, možná zabere chvíli času, ale určitě to stojí za to. Nejen, že se všem bude líp orientovat v materiálu nebo zboží, ale také to usnadní případnou manipulaci. A jak takové zboží efektivně uskladnit?

přepravky na zeleninu

Odpověď je snadná. Pořiďte si plastové přepravky https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/skladaci/. Vyrábí se v různých velikostech a mnoho z nich se dá i složit. Dají se skládat na sebe a můžete je přemisťovat pomocí úchytů. Navíc tak docílíte toho, že budete mít jeden druh zboží na jednom místě a ne rozházený například po skladu. Velkým pomocníkem jsou i v obchodech s potravinami, protože se do nich dá uložit třeba maso, uzenina nebo zelenina. Ze zkušeností víme, že neustále něco přesouvat, zabere spoustu času a tohle ho ušetří. Přepravky se navíc po naskládání na sebe dají převést na vozíku prakticky kamkoliv si umanete. Zkuste tedy nad tímto pomocníkem zauvažovat, protože po složení nezaberou prakticky žádné místo.

plastové přepravky

Další drobnou radou je uskladňovat stejné a podobné zboží u sebe. Protože mít dva druhy stejného zboží, akorát s jinou příchutí, na různých koncích skladů, opravdu efektivní není. Snažte své zaměstnance motivovat k tomu, aby zboží i materiál ukládali co nejefektivněji a usnadnili si potom případnou práci a kroky navíc. Samotným jim dojde, že je mnohem lepší uložit zboží správně napoprvé, než se následně zbytečně zdržovat. Ušetřený čas pak můžou věnovat mnohem důležitějším činnostem a možná nebudou z práce ani tak naběhaní.

Správně poskládané produkty jak v obchodech, tak ve skladech s materiálem je opravdu důležité. Věnujte mu tedy patřičnou pozornost a uvidíte, že z toho budete jen těžit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back to Top