Betonové ploty kolem rodinných domů i administrativních budov

Oplocení pozemku může být věda. Postavili jste si rodinný domeček a nevíte, čím oplotíte toto vaše nové sídlo? Chcete něco, co bude poskytovat dostatek soukromí, ale zároveň to bude vypadat elegantně? Praktickým řešením mohou být právě betonové ploty. Sympatické na pohled, vybírat si totiž můžete z několika různých provedení a také odlišných barevných kombinací, ale především praktické, protože nepotřebují žádnou údržbu. Hodí se jak k rodinným domkům, tak k chatám a chalupám, kde potřebujete mít pořádný plot, ale také k administrativním budovám, k různým provozům a obchodům.

rodinný dům

Jistě vás bude zajímat také cena betonového plotu. Ta se většinou stanovuje na základě vaší poptávky. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a firma vám provede předběžný návrh, jak by celé řešení mohlo fungovat, samozřejmě také s cenou, takže hned zjistíte, kolik to bude stát. Pokud však budete i přesto chtít vědět předem některé informace, tak se můžete podívat na ceník prací, které společnosti mají vyvěšené často třeba na svých stránkách. Mnohdy tam najdete ceny materiálů a také prací, takže si můžete udělat alespoň základní představu o jejich hodnotě.

K plotům patří také branky a brány. I jejich ceny jsou stanoveny. Mohou být vyrobeny ve stejném duchu, může být zachován ráz celého komplexu, nebo si můžete vybrat úplně jiný materiál či barvu, abyste je zvýraznili jako doplněk a upoutali pozornost kolemjdoucích.

welcome

Ploty mohou vypadat jaké kámen, jako cihličky nebo dokonce jako dřevo. Ke svému domovu si proto každý může pořídit to, co se mu líbí a kde se bude cítit dobře.

Tento typ oplocení se v posledních letech velice rozšiřuje. Lidé chtějí mít soukromí, a chtějí být od silnice odzvučeni, zřejmě i z těchto důvodů volí čím dál častěji pevnější a bytelnější materiály. V kombinaci s tím, že tento druh materiálu je velice elegantní, oplocení dodá šmrnc každému objektu a nemusíte o ně vůbec pečovat, jsou rozhodně pro mnohé klienty volbou číslo jedna.

Back to Top