Jak vypadá vaše koupelna?

Koupelna je místo, kde se potřebujeme zrelaxovat, odpočinout si, vykonat, co je nezbytné a někdy se i oddat sexuálním intimnostem. Je to zkrátka místo důležité jako každé jiné. Pokud máte momentálně finanční prostředky na menší přestavbu, neváhejte a poraďte se s odborníky – dnes frčí přírodnost a jednoduchost. Pokud ne, vůbec to nevadí. I když je vaše koupelna malá, či špatně řešená, těchto 11 možností vám pomůže vaši koupelnu propojit s intimitou a útulností.
moderní minimalistická koupelna
1.      Odstraňte chobotničky, vodní koníky nebo jiné ozdoby dělané barvami na sklo. Minimálně z míst, kam skutečně nepatří. To samé platí o plyšových potazích na toaletu.
2.      Ozdobte koupelnu kameny i kamínky, mušlemi či květinami. Vhodná je i kombinace dřeva a kamenů, či skla a kamenů. Skvělou ozdobou pak mohou být i usušené okvětní lístky.
3.      Nebojte se svíček, vonných tyčinek či voňavých mýdel. 
4.      Velmi dobře vypadá, pokud nahradíte obaly mýdel a sprchových gelů obaly sladěnými, jednotnými. Už jsem zmínila, že dřevo letí?
5.      Vyzkoušejte koupelnové rohože, které se vám hodí ke zbytku koupelny.
6.      Nebojte se obrazů či jiných dekorací. Skvělé působí jakékoliv závěsné věci.
7.      Pokud chcete koupelnu ozvláštnit, zkuste opatrně zdobit ozdobnými tapetovými páskami.
8.      Kupte do koupelny skřínku, kam byste schovali veškeré věci, které by neměly být na první pohled vidět. Náhradou za skříňku mohou být proutěné košíky, které můžete umístit například pod umyvadlo.
9.      Zkuste koupit barevně sladěné osušky a ručníky, které byste používali.
10.  Nezapomeňte na zrcadlo.
11.  Udržujte svou koupelnu čistou. To je základ. Koupelna je místo, kde se snažíte být čistí vy, neměli byste se o to pokoušet v prostředí, které čisté není. Pravidelně myjte vanu, umyvadlo i toaletu.
zrcadlo nad umyvadlem
Prolistujte katalogy či internetové stránky a nechte se nadchnout a inspirovat. Ač se vám nalezené koupelny budou zdát až moc krásné a nedosažitelné, vězte, že tomu tak není. Spousta věcí se dá změnit maličkostmi, dekoracemi a vlastní kreativitou. A koupelna je místo, kde můžete řádit opravdu hodně. Nebojte se experimentovat. Nebojte se být kreativní. Nebojte se vaši koupelnu zútulnit!

Back to Top