Výhody, které s sebou přináší nebankovní půjčka

Pokud potřebujeme úvěr, s největší pravděpodobností naše první cesta povede do banky…do té naší. Jenže i když jsme jejím klientem roky, neznamená to nutně, že získáme i tu nejvýhodnější nabídku. I tak je možné obecně říci, že bankovní instituce nabízí stabilitu a jistotu, na kterou řada žadatelů slyší. Jenže, co když jste se někdy v minulosti ocitli v situaci, kdy jste nebyli schopni dostát svým závazkům? Tento prohřešek bude pro banku snadno dohledatelný a na úvěr budete čekat jen stěží? Co teď? Řešení přináší nebankovní sektor…

  • Rychlé sjednání

Je až s podivem, jak rychlé je sjednání nebankovní půjčky. Řada nebankovních subjektů totiž pracuje s automatickým schvalovacím systémem. Nejen že půjčku tedy můžete sjednat online, na její vyřízení čekáte sotva pár minut. Pokud vše proběhne bez komplikací, peníze můžete mít už druhý den na účtu. Automatický schvalovací systém má ovšem jednu nevýhodu a tou je větší úmrtnost žádostí.

osobní schůzka

Banky jsou v tomto ohledu jiné, ke každému žadateli přistupují individuálně. O úvěr je navíc zapotřebí požádat osobně na některé z poboček konkrétní banky, většina z nich totiž žádost o úvěr online ještě neumožňuje. Tento proces si žádá i delší schvalování navíc mnohdy s nejasným výsledkem. I když veškeré podmínky konkrétního úvěru splníte, nakonec stejně můžete domů odejít s nepořízenou.

  • Benevolentněji nastavené podmínky

čtení smlouvy

Banky od svých žadatelů chtějí prokázat pravidelný měsíční příjem, beztrestnost, čistý záznam v registru dlužníků, výpis všech dalších závazků…zkrátka není vůbec těžké v některé z těchto podmínek neobstát. Nebankovní společnosti jsou však v mnohých ohledech ke svým žadatelům benevolentnější. Nabízí například hypotéku bez dokládání příjmů, a jak z názvu vyplývá, žadatel o takový úvěr není povinen dokládat výši svých měsíčních příjmů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back to Top