Virtuální sídlo? A v Brně?

No tak, probuďte se. To co se vám zdálo, byl jen sen. Opravdu nenabízíme luxusní kancelář s překrásnou a vnadnou sekretářkou, moderními a výkonnými počítači, s designovým nábytkem a luxusním, pohodlným a navíc i masážním pracovním křeslem. Ne, ve skříňce nemáte uložen poklad ve formě archivních Karibských rumů. Ne, to opravdu nenabízíme za oněch 350 korun měsíčně, které nám platíte za pronájem naší adresy.

Je to jen sen

Na tu krásnou sekretářku zapomeňte. Zapomeňte i na mimopracovní aktivity, ve které vám dělá společnost. My vám nabízíme pouze to, co potřebujete ke své práci, pro rozvoj firmy. Sekretářka, alespoň ta z vašeho snu do toho nepatří. Nesmutněte, ušetříte si nepříjemné a vleklé problémy s rozvodem a zůstane vám dům i auto.

Ale zpátky k tématu. My nabízíme sídlo pro společnosti s ručením omezeným. Pokud z nějakého důvodu potřebujete svou stávající společnost někam přesídlit, nebo si zakládáte společnost novou, můžete se na nás obrátit. Naše sídla jsou specifické. Jsou to virtuální sídla v Brně. U nás budete mít v pronájmu adresu, ale k ní nebude patřit ani metr čtvereční plochy. Žádná kancelář, žádný sklad, žádná výrobní hala. Jen adresa.

Vystavíme vám potvrzení o této skutečnosti a vy jej odnesete na Obchodní soud. Soud zapíše tuto adresu jako sídlo vaší společnosti a vy můžete v klidu podnikat. Jak jednoduché.

Za naše sídlo ušetříte

Jenže tímto aktem naše spolupráce zdaleka nekončí. V ceně pronájmu od nás získáváte rozsáhlé poštovní služby. Máte u nás adresu své společnosti, je tedy logické, že vám zde bude směrována poštovní korespondence. Veškeré listovní i balíkové zásilky budeme u nás přijímat. Po jejich notifikaci, vám pošleme emailem sdělení o jejich přijetí. Budete-li mít zájem, můžeme vám listovní zásilky naskenovat a poslat ve formátu PDF rovněž emailem. Jako třešničku na dortu nabízíme možnost využívání našich kanceláří nejen v Brně ale i v Praze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back to Top