Sháníte flokulační kartuše?

Flokulační kartuše, jiným názvem také vločkovací kartuše, patří mezi ochrannou látku podávanou do bazénů. Obsahují vysoce účinnou látku (která se ale od prodejce k prodejci liší, proto je třeba vybírat ty nejkvalitnější kusy zboží!), která Vám zajisté pomůže s úklidem Vašeho bazénu. Převážně v létě si můžeme všimnout, že malé nečistoty kazí celkový dojem z koupání a že je třeba se jich zbavit.

Flokulační kartuše

Flokulační kartuše se vkládá do bazénu při zapnuté filtraci a postupně dochází k uvolňování účinné látky přímo do vody v bazéně. Díky kartuším pohodlně odstraníte zákal, který může vzniknout i ve Vašem bazénu a který ne a ne zmizet. Tento zákal může být zdraví škodlivý, navíc ani nevypadá a nepůsobí dobře na pohled. Přikrytím bazénu plachtou problém nevyřešíte. Místo toho je třeba uchýlit se k účinnějšímu řešení, jako je právě využití flokulačních (vločkovacích) kartuší.

Jedná se o velmi moderní způsob, proto mnoho prodejců nemusí být obeznámeno s nejlepšími účinnými látkami. Na trhu se nevyskytují tak dlouho, přesto se mnoho obchodů snaží vytěžit nesmyslné peníze na jejich prodeji – sami moc dobře vědí, jak účinné flokulační kartuše jsou. Z toho důvodu je nesmírně důležité vybrat si kvalitní firmu, s dlouholetou tradicí, která Vám zaručí kvalitu, výdrž a hlavně bezpečnost. Protože samozřejmě, Vaše kůže přichází do přímého kontaktu s bazénovou vodou – nechcete si do ní vypustit tělu nebezpečnou látku! Zdraví je vždy na prvním místě, nikoliv cena výrobku.

Bazén

Pokud nejste zcela přesvědčeni, neváhejte a klikněte na výše uvedené webové stránky, které Vás odkážou na spolehlivou firmu, která Vám může garantovat bezpečnost a účinnost svých produktů. V případě dotazů se nebojte kontaktovat majitele, který Vám jistě poradí a daruje cenné rady, které se Vám budou hodit při dalším výběru a rozmýšlení.

Back to Top