Pronájem dodávky


Dodávky jsou multifunkční auta, které dovedou převést ohromné množství věcí najednou a dokonce je můžete řídit se skupinou řidičského průkazu B. Ať už potřebujete odvést materiál na stavbu, či převést větší počet lidí na sjezdovku, s dodávkou nebudete mít žádný problém. Pokud však žádnou nemáte, nemusíte být smutní, v této moderní době, se dá zapůjčit i na jeden den. Půjčovna dodávek Brno Maxidodávky, mají bohatý vozový park, kde si vyberou všichni zákazníci.

půjčovna

Tato firma půjčuje automobily už dlouhé roky a má ty nejlepší zkušenosti s pronájmem. Všechny vozy, které nabízí k pronájmu, jsou zabezpečeny GPS systémem proti odcizení a mají veškeré pojištění včetně havarijního. Výhodou je také prémiová asistenční služba a možnost najetí neomezených kilometrů. Mezi další výhody zdarma patří také dálniční známka pro Českou republiku na všech vozech a také stěhovací technika, kterou si můžete zapůjčit. V neposlední řadě si také můžete zaparkovat Váš automobil přímo v areálu firmy, aby po dobu pronájmu nedošlo odcizení Vašeho vozu.

půjčovna

Na webových stránkách se můžete podívat na podrobný rozpis automobilů, které firma pronajímá. Můžete si vybrat od nejmenších aut po rozměrnější dodávky až po valník. U každého auta je podrobně rozepsáno, kolik se do něho vleze palet, kolik je cena za pronájem, ale také kolik se nachází míst k sezení a zda má auto střešní nosič. Mezi další informace patří rozměry vozidla, motorové vybavení, popřípadě pak jestli má dodávka automat. U mrazáku je samozřejmostí záznam o teplotě a to včetně tisku. U mikrobusu se dozvíte, zda má nezávislé topení, či duální klimatizaci.

Jestliže něco chcete převést, nebo někam dopravit větší množství věcí, či lidí, neváhejte a pronajměte si dodávku. Není nic jednoduššího, než vyplnit formulář na internetu, nebo zvednout telefon a pronajmout si dodávku telefonicky.

Back to Top