Nebaví vás balení?

Ať už se jedná o významné životní jubileum, jmeniny nebo vánoční svátky, zlaté svatby, všechny tyto události jsou přímo spjaty s darováním dárkům našim blízkým, kamarádům, kolegům, tedy všem, ke kterým máme blízko celý rok. Kromě nich však během roku dáváme drobnější dárky třeba paním učitelkám ve školce či škole, hodným družinářkám, obchodním partnerům, hostitelským rodinám při jazykových pobytech, prostě příležitostí je spousta. Právě proto nám záleží na tom, aby to, co od nás dostanou, bylo nejen tím, po čem touží, ale i obal, který překvapení ukrývá, byl takovým předskokanem dárku samotného.

přírodní ornament

Co můžeme na balení použít? Nejjednodušší je asi dárková taška, ale ta nijak zvlášť originální není, je to spíš taková nouzovka. Pokud jste tvořiví a máte nápady, pak stačí vyplenit papírnictví, nakoupit papíry, celofán, stužky a pustit se do vlastního díla. Jestliže do této skupiny nadšených amatérských baličů nepatříte nebo ani nemáte dostatek času, pak právě pro vás „balící služby“.

Balení dárků je hlavně o fantazii, a proč, když ji někdo má, si z ní neudělat živnost a neposkytnout tak službu někomu dalšímu, komu tím ušetříte čas. Zabalit se dá takřka všechno, od drobného šperku až třeba po osobní automobil nebo umělecké dílo, jakým může být socha nebo obraz. Zabalit se dá ale i zemědělské nářadí, např. hrábě. S tím vším si skuteční baliči dovedou poradit.
mašličky na dárky

A co zákazníkům mohou nabídnout ti, kteří balicí službu provozují? Především respektují přání klienta, pokud má nějaký nápad nebo připomínku, jakou barevnou kombinaci si přeje, snaží se mu vyjít vstříc. Většina ale vyznává běžné, standardní balení. Cena je také podstatná, pohybuje se v řádek desetikorun, tedy v případě běžných dárků, pokud se bude jednat o nadstandardní balení nebo i velikost, pak počítejte samozřejmě s vyššími náklady. To vše je pouze na domluvě.

Back to Top