Kvalitní balení zboží je základ!

Každý, kdo posílá zboží svým zákazníkům, musí nutně dbát na kvalitu balení. Právě na té totiž velmi záleží nejen to, v jakém stavu zboží na místo dorazí, ale také to, jak bude zákazník váš obchod hodnotit. Nikdo si totiž nepřeje, aby mu domů dorazilo zboží poškozené, znečištěné, anebo jinak znehodnocené. A i když je v takových případech možná reklamace, věřte tomu, že takový nespokojený zákazník už se k vám nikdy nevrátí. Lidé totiž neradi čekají a mnozí zákazníci nakupují na internetu právě proto, aby ušetřili svůj čas – takže reklamace z jakéhokoli důvodu je snadno od dalšího nákupu odradí.

nákupní taška

Takže věnovat dostatek pozornosti balení zboží je jistě důležité. Navíc to nemusí být nijak náročné, stačí si pouze zvolit ten správný obal, který vaše zboží nejen dokonale ochrání před okolím po dobu přepravy, ale má ještě navíc i řadu dalších výhod.

Třeba takovou, že je dobře skladný, lehký, a přitom dostatečně pevný. Přesně takové jsou plastové obálky http://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky. Ty mají celou řadu předností.

Nejenže vašemu zboží, ať už posíláte cokoli, poskytnou potřebnou ochranu, ale ještě navíc díky nim ušetříte na ceně přepravy.

Na rozdíl od papíru se nemusíte obávat styku s vodou. Jsou dokonale vodotěsné, takže ať už zboží cestou k zákazníkovi potká déšť, sníh, anebo vlhký sklad, tento materiál se rozhodně nerozmočí a obsah balíčku dorazí na místo zcela v pořádku. Něco takového se, bohužel, o často používaných papírových krabicích rozhodně říct nedá.

barevné obálky

Stejně skvělá je i cena za kus a čím více kusů objednáte, tím více ušetříte. Navíc se rozhodně nemusíte bát, že byste velký počet plastových obálek neměli kde skladovat. Jsou velice skladné a stovky jich snadno uschováte do jedné větší krabice. A protože jsou skladné, lehké a poddajné, nebudou vás při přepravě stát ani korunu navíc, protože se jedná o obalový materiál, který se přepravovaným věcem dokonale přizpůsobí.

Back to Top