Kompresor využijeme všude možně

Kompresor je bezesporu zařízení, které využijeme na spoustě místech. Pokud potřebujeme půjčit třeba velký dieselové, tak stačí zajet do půjčovny.

Kompresor využijeme všude možně

Spolehlivý pracant

Tento stroj se dá rozhodně využít všude možně, a proto se na něj dnes zaměříme. Jeho hlavní činností je pro nás produkovat stlačený vzduch, jenž využíváme dále. Ten má totiž dostatek síly klidně k tomu, aby mohl pohánět pneumatické nářadí. To je tiché a třeba takový rázový utahovák má slušný moment, takže s ním povolíme i zarezlé šrouby, což často bývá problém.

sací filtr

Kompresor využiji i běžní lidé, protože klasikou je nafukování všemožných pneumatik, protože většina v dlouhodobém horizontu nějaký ten tlak propouští, takže se nevyhneme jeho doplnění. Dále se můžeme podívat do dílny takového lakýrníka, protože hezký lak si vyžaduje správně naředěnou barvu a dobrou lakýrnickou pistoli. Do ní ke právě prováděn vzduch, který na materiál lak hezky rozprašuje, takže je následně jednotlivý a všude je ho podobné množství. Samozřejmě je potřeba mít neustále k dispozici stabilní tlak, aby lakování bylo rovnoměrné a výsledek stál za to.

Půjčovna

Kompresorů je celá řada, a proto může být různorodé také jejich použití. Někomu postačí menší kompresor, který bude hezky sloužit v dílně a obstará vše, co bude potřeba. Ovšem potom jsou tu už náročnější technologie jako je pískování a na to potřebuje výkonné zařízení, aby abrazivní částice odvedli svou práci a opracovali potřebně daný materiál. Tato práce se často vykonává někde v terénu, kde je prašné prostředí a mnohdy chybí možnost připojení k elektrické sítí.

mobilní kompresor

Zde jsou zapotřebí mobilní kompresory, jež jsou plně samostatné, protože mají svůj vlastní dieselový motor. Díky němu pro nás ekonomicky vyrábí potřebný stlačený vzduch, protože výkon se spotřebou se reguluje podle odběru stlačeného vzduchu. Pokud se Vám nevyplatí jej kupovat, tak stačí zajet do půjčovny Kompresorů, kde Vám jej za férovou částku půjčí na potřebnou dobu. Kompresory jsou pravidelně servírované, takže fungují znamenitě.

Back to Top