Jak nejlépe vyjádřit sám sebe

Máte pocit, že Vám chybí nějaké to osobní kouzlo, ačkoliv o sobě víte, že jste člověk, co má rozhodně hodně toho, co může nabídnout? Musíte se zaměřit na neutrální věci a zkusit si k nim najít svou cestu. Pokud se to týká vyloženě jen stylu oblékání, tak je tu hned několik rad. Zkuste nosit co nejvíce neutrálních kusů oblečení, které by se daly zařadit do několik stylů najednou. Své já pak už vyjádříte svými oblíbenými doplňky. Takže, co z toho vyplývá? Musíte vyrazit do obchodů a sehnat si malé a nenápadné věci, co budou křičet, že to jste Vy. Samozřejmě všeho s mírou…
krátkovlasá černoška
Pokud tedy máte pocit, že byste rádi působili více elegantně, tak určitě vybírejte z nějakých zajímavě střižených hodinek, které se ale budou držet klasických linií. Dále Vám pomůže třeba barevný klobouk či šála, která podtrhne Váš každodenní outfit a dodá mu ten správný šmrnc. Pokud vypadáte jako nevinná duše, ale uvnitř Vás dřímá tvrdý heavy-metalista, pak to dáte nejlépe najevo koženými či řetězovými náramky či prsteny. K tomu to stylu patří neodmyslitelně černé linky u dam, ale samozřejmě nemusí být nutností. To, že nejste něžná květinka hned neznamená, že musíte vypadat jako zombie ze záhrobí, že?
červený klobouk
Jestli tak nějak tápete v tom, kdo zrovna jste, tak zvolte neutrální šperky a zkuste najít takové, které budou vyjadřovat třeba nějakou Vaši oblíbenou činnost nebo věc. Dobrým pomocníkem jsou série šperků od značky Pandora, které Vám nabízejí pomocí korálků vytvořit pokaždé unikátní náramky. Na výběr máte z několika druhů, od zamilovaných srdíček, přes kytičkované vzory až třeba na symboly kytary, klavíru anebo klidně i oblíbených turistických destinací. Můžete si tak z Vašeho náramku udělat takovou malou kroniku Vašeho života a každou zajímavou událost svého života dokumentovat pomocí zajímavých přívěsků. Nebojte se tedy experimentovat a žijte svůj život naplno, nikdo jiný to za Vás neudělá!

 Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back to Top