Inspiraci hledejte na dětském hřišti

Nevíte, čím potěšit své ratolesti za úspěchy ve škole? Nebo je chcete naopak motivovat k ještě většímu úsilí? Zkuste zajít na některé vybavenější dětské hřiště či zábavní park. Uvidíte, u které atrakce je největší nával. Je to dětská trampolína. Každá zábava děti časem omrzí, kromě téhle jediné.
– Důležité je mít však na paměti zejména bezpečnost svých dětí.
– A nejen těch, protože zanedlouho budou mít tolik kamarádů, že je nestačíte ani spočítat.
dětská trampolína
Tudíž je nutné pořídit variantu s ochrannou sítí.Pokud by některý rozdováděný skokan zamířil mimo doskočiště, tento doplněk ho vrátí opět tam, kam má. A není ani od věci přítomné skokany poučit o tom, jak se mají na trampolíně chovat. Samozřejmě je také nutné vybírat jen kvalitní výrobky. Ty poznáte velice snadno. Nejen, že disponují zmíněnou ochrannou sítí, která je doplněná o zip a karabiny, ale například rám je vyroben z pozinkované ocele. Vydrží poměrně více při působení povětrnostních vlivů nežli nějaká laciná napodobenina. Dalším znakem jsou stabilní 4U nohy.
okraj trampolíny

Péče je sice důležitá, ale také vcelku snadná

Přesto, že koupíte kvalitu, je nutné se o trampolínu starat, aby vydržela co nejdéle a dělala radost i dospělým. Ono vás to totiž také brzy zláká k vyzkoušení.
· Jak se tedy o trampolínu starat? Není to nic složitého.
– Základní údržba spočívá jen v měkkém hadříku a obyčejné vodě.
– V žádném případě na ni nepatří hrubé čistící prostředky a ani chemické látky.
židle u trampolíny
Také se dá snadno zabránit tomu, aby kovové díky zrezivěly. Stačí je ošetřit vazelínou nebo tukem. Promažte veškeré otvory pro pružiny v rámu i spojení v konstrukci. A také pravidelně kontrolujte, jestli se některý díl nechystá na odpočinek. Každý je důležitý a každý má svou nezastupitelnou funkci. Například u pružin by stačilo, aby se jedna pochroumala a doskočištěhttp://www.obec-hrusovany.cz/modules/tableadmin2/external/imageext_new.php%3Fmodal%3Dtrue%26image%3DWG9%252BY3N%252Bc25pbWVrXzAzMC5qcGd%252BZ2FsZXJpZX5vYnJhemVrX2NvdW50ZXJ%252BNzR%252BZ2FsZXJpZX4xfjU3fm9Z%26width%3D640%26height%3D480být bezpečné.

Back to Top