Hračky s lokomotivou, která je dětem velmi blízká

Patří i vaše dítě mezi největší fanoušky ostrova Sodor, na kterém se den co den odehrávají příběhy ty nejslavnější mašinky a jeho kamarádů? Není se čemu divit, protože tato dětmi milovaná lokomotiva Tomáš má nejen krásný design, ale pohádky s ní v dětech vzbuzují pocit štěstí a spokojenosti. Jsou totiž plné příběhů, která obsahují poučení, pokoru a rovněž i akční dobrodružství, které malé ratolesti při každém shlédnutí tyto pohádky zcela pohltí.

Umožněte tedy i vy splnit vašemu dítěti sen o tom, že se stane součástí těchto železničních příběhů a zakupte mu z naší nabídky několik hraček, které ho vtáhnou do děje pohádky, kterou tolik zbožňuje.

lokomotiva tomáš

Úsměv, který mluví za všechno

Spatřit výraz na tváři vašeho dítěte, když mu darujete hračku, ke které má i díky pohádce velmi kladný vztah je něco, co dojme každého rodiče. Pokud chcete tento výjimečný okamžik prožít na vlastní kůži, vyberte si z nabídky našich hraček tu, která vaše dítě nejvíce osloví.

Kromě samotných mašinek, které jsou nejvíce v oblibě si můžete vybrat i řadu potřeb do školy nebo školky, her na ven, na doma nebo i takové, díky kterým si vaše dítě tvoření všeho druhu užije všemi deseti.

mašinka toby

Hry, které budou o to více zábavné

Máte pocit, že vaše dítě nebaví nečinně sedět a kreslit si nebo hrát stolní hry, které jsou už poněkud okoukané? Možná mu jako inspirace chybí právě motiv, který by ho lákal. V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit několik knížek, omalovánek, stavebnic, samolepek, ale i her do vody, které ho zaujmou a vydrží si s nimi hrát dlouhé hodiny. Povzbuďte chuť k jeho času stráveném ve škole i tím, že mu pořídíte několik potřeb s jeho oblíbenou lokomotivou a uvidíte, že si užije i chvíle strávené ve škole.

Máme pro vás připravený velký výběr a sortiment toho nejlepšího, co poutá dětskou pozornost a čemu žádné dítě neodolá. Neváhejte tedy vašemu dítěti vybrat něco, co ho potěší a jeho šťastný výraz naplní i vás.

Back to Top