Důležité látky pro náš organismus

Zdraví a vzhled je důležitý
Pořád řešíme hlavně vzhled, ale důležitější je celkový zdravotní stav. A na něj má vliv to, co jíme, pijeme, a jestli z jídla a pití dokážeme dostat do organismu všechno co je potřeba, aby správně fungoval. Abyste měli přehled o tom, co všechno máte a které látky vám chybí, je potřeba si nechat udělat komplexní rozbor krve u svého praktického lékaře.

pokožka vrásky

Jednou z často opomíjených látek je kolagen. V našem těle se vyskytuje zcela běžně, protože náš organismus si ho umí vyrobit sám. Jenže s postupujícím věkem tuto schopnost ztrácí, a tak je potřeba jej dodávat tělu jinak. Je zajímavé, že mnoho lidí bere pravidelně potravinové doplňky s vitamíny, hořčíkem a vápníkem, ale na kolagen zapomínají. Právě ten je ale zodpovědný za náš vzhled a za zdravotní stav kloubů.

Nejde jen o krásu, ale především o zdraví, protože díky kolagenu se můžeme bezbolestně pohybovat. Je obsažený v kloubech, a pokud je ho málo, vzniká artróza. Ta je velmi bolestivá a může vést až k potřebě výměny celého kloubu. Co se týče vzhledu, díky kolagenu máme vypnutou pleť bez vrásek, pevné vlasy a nehty a díky tomu vypadáme mladší.

doplněk kolagen

Chcete brát kolagen?
I přesto, že ho moc lidí neužívá, se kolagen stal doslova celebritou mezi potravinovými doplňky. Propaguje jej řada známých osobností, a proto je potřeba věnovat zvýšenou pozornost jen výběru, protože ne každý kolagen je samozřejmě kvalitní. Nejlepší je přírodní kolagen, který je získáván z mořských ryb. Naše tělo jej velmi snadno stráví a zpracuje, takže jeho užívání má opravdu smysl. Vyberte si takový kolagen, který má své účinky podložené vědeckými studiemi. Právě Orca collagen byl podroben mnoha studiím, které dokládají, že jeho užívání má opravdu smysl. Vyzkoušejte jeho účinky na svém zdraví a kráse, a využijte možnost nechat si ho zasílat až domů.

Back to Top