Úniková hra Samara

Hledáte skvělou zábavu pro vás a vaše kamarády? chtěli byste zažít něco nového a zábavného. Rádi byste ukázali svou iniciativu a schopnost logického myšlení? Vyzkoušejte únikovou hru v Kolíně. Hra je určena pro dva až pěti členné týmy a zábava vás rozhodně čeká. Vyzkoušíte si, jaké to je rozhodovat se pod náporem tlaku. Jestli zvládnete rychle vymyslet odpověď a správné řešení nebo se necháte strhnout atmosférou a budou to muset vymyslet další členové týmu. Teď už je jen na vás kterou z našich her si vyberete a zda budou vaše vědomosti a logika stačit na vyřešení hry. Ve hře se můžete těšit na hledání ztracených klíčů vedoucí k tajným zámkům, řešení hlavolamů a zapeklitých kódů. Jeden úkol vás přivede k druhému a druhý k třetímu a tak stále dokola, dokud se nedostanete až na samý konec. Na hru je striktně vymezený čas, který vám bude dýchat na záda. Stihnete vyřešit vše potřebné, abyste unikli?

čas

Na výběr máme ze dvou základních her Samara a Dvojitý agent. Jednu hru vám teď přiblížíme, abyste měli představu v jakém ději se ocitnete. Vybrali jsme hru Samara. Tato hra je ztvárněna podle hororového filmu kruh, který vešel na filmová plátna v letech dva tisíce dva.

kruh

Stejně tak jako ve filmu i v naší hře bude hlavní příčinou záhadná videokazeta, která vám předpoví smrt. Loutkou této kazety je samotná Samara, která si pro vás přijde. Hra je situována do malého městečka, kde záhadně umírají lidé všeho věku. Místní koroner vždy definuje příčinu úmrtí náhlé zděšení. U mrtvého je v pozadí nalezená videokazeta a vaším úkolem bude zjistit co je na samotné videokazetě a následná záchrana města. Budete mít odvahu shlédnout kazetu a čelit následkům. Zničení kazety je nyní jen na vás. Zachráníte město včas než v něm nezbude jediný obyvatel? Hra je určena pro odvážné povahy, kteří mají rádi horory a nevadí jim lekavé scény a strach z neznáma. Úniková místnost je dokonale vytvořena pro ideální dějové ztvárnění a navození vhodné atmosféry.

Přijďte si jednu z našich her vyzkoušet, nebudete litovat.

Back to Top