Skvělé prostory

Vždycky jsem se velice zajímala o interiérový design. A protože jsem z Prahy, tak mě zaujal ponejvíce interiérový designer z Prahy. Je to tam opravdu krásné a když jsem se podívala na jejich webové stránky evalofa.com, tak jsem byla úplně u vytržení a velice překvapená. Mají opravdu perfektní webové stránky, které jsou opravdu přehledné a člověk se v tom krásně vyzná. Najdete tady opravdu hodně informací. Nabízí různé věci. Vytvoří pro vás například krásný domov i dokonalé firemní prostory. A tohle mě právě zaujalo nejvíce, že studio evalofa vyrobí taky krásné a dokonalé firemní prostory, kde se potom budete cítit jako doma.

Světlé prostory jsou populární.

No řekněte mi, kdo by nechtěl krásné firemní prostory? Myslím si, že bytový architekt se taky postará jenom o nějaký kvalitní návrh interiéru, který byste si přáli, ale taky přímo o jeho realizaci. A to mě opravdu zaujalo a potěšilo nejvíce. A podle mého názoru je tohle opravdu kvalitní v tom, že se nemusíte složitě o nic zajímat. A vlastně se budete jenom dívat a vždy jen potvrdíte to, co se vám bude líbit. A taky díky dlouhodobým zkušenostem této firmy dokáží pomoci opravdu komukoliv. Pokud jste velice nároční, tak to taky pro firmu evalofa není problém.

Líbí se vám takový styl?

A tady se opravdu dozvíte mnoho informací, jaké by byly pro vás nejlepší. A jak by měl vypadat váš interiér anebo vaše firemní prostory. Já sama jsem byla velice překvapená, když mi řekli, že všechno dopodrobna se mnou provedou a taky mi udělají skvělou cenu. Taky udělej kompletní realizaci projektu za vás. Tohle je opravdu prima, protože mi to ušetří taky spoustu času. Evalofa je opravdu kvalitní interiérové studio, které se zaměřuje na krásu a také funkčnost, ale také osobitost interiéru, takže je to přesně pro vás, co potřebujete. A pražský interiérový designer je jistě to, co vám doteď chybělo.

Back to Top