Kroky, díky kterým si perfektně vyfoukáte vlasy

Nejlepším způsobem, jak vysušit vlasy je samozřejmě přírodní cestou, ale ne každá žena má čas, je takto nechat uschnout. A v takovém případě je čas sáhnout po fénu, který celý proces urychlí. Jenže i vysoušení vlasů má svá pravidla, která zaručí, že se vlasy nebudou zbytečně přesušovat a ničit.Sušení vlasů
 

  1. Vše začíná už přípravou

Pokud chcete mít po vyfoukání krásné nadýchané vlasy, vše začíná už při samotném mytí. Důležité je po umytí šamponem, vlasy ještě následně ošetřit kvalitním kondicionérem. Ten nechte na vlasech několik minut působit, posléze stačí opláchnout vlažnou vodou. Vlasy potřebují šetrnou péči i při sušení, skvělých výsledků dosáhnete při použití ručníku z mikrovlákna nebo bavlny. Vlasy nechte několik minut proschnout a lehce je vysušte fénem, tak že z vlasů odstraníte přibližně 50% vlhkosti.
 

  1. Pomocník v podobě tužidla

Když už z vlasů nekape voda a jsou pouze lehce vlhké a ne úplně mokré, vezmeme si na pomoc opravdového pomocníka v podobě tužidla na vlasy. U hlavy ho aplikujte méně a postupně přidávejte do délek vlasů. Díky pěnovému tužidlu vytvoříte bohatý objem vlasů, který vydrží po celý den.
 

  1. Začínejte s vlasy kolem obličeje

Než začnete s konečným vysoušením, vlasy rozdělte na několik partií, aby se vám lépe upravovaly. Na pomoc si vezměte kulatý kartáč a začněte pomalu s vysoušením partie kolem obličeje. Pak přijdou na řadu spodní vlasy, potom prostřední partie a nakonec ty nejvrchnější vlasy. Upravené vlasy
 

  1. Vždy seshora a nikdy ne v předklonu

Fén držte vždy rovnoběžně s obličejem, horký vzduch by měl ideální kopírovat přirozený růst vlasů. Nikdy se nesnažte vlasy fénovat zespoda. Vlasy vždy ideálně vysoušejte ve vzdálenosti cca 2 až tři centimetry. V menší vzdálenosti by mohl horký vzduch vlasům ublížit. Vše nakonec zafixujte kvalitním lakem, který udrží vlasy na svém místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back to Top