Kredenc dává místnosti dojem luxusu.

Kredenc je skříň, která není úplně tak na uschování oblečení, ale na výstavu pěkného staršího nádobí nebo figurek, které sbíráte. Je to spíše ve starších domech nebo bytech, ale klidně i nových laděných do takového stylu. Možná většina z vás má babičku a dědečka, kde mají u nich doma kredenc a možná ne jeden. Kredenc může mít jakoukoliv barvu, ale nejčastěji bývají dřevěné a v barvě dřeva, či bílé. Můžete si ho koupit v jakékoliv barvě nebo přemalovat do jakékoliv barvy. Kredenc je často i součástí dražeb, buď to jednotlivé kusy nábytku z domu nějaké osobnosti, nebo v kóji, kdy součástí je byl nábytek a ten byl zrovna kredenc. Jestli si chcete kredenc v dražbě koupit, musíte e dostavit na burzu online nebo offline, kde probíhá burza nábytku třeba. Offline dáváte návrh na částky přímo na částky a nejvyšší je firma podepsaná příklepem takzvaně a nebo online stejně, akorát je to přes počítač a vy nikde nemusíte chodit nebo jezdit.

krásný kus kredence

Kredenc není hezký kus nábytku pro všechny, musíš mít na něho vkus a mít trošku historický potenciál. Chodí se hezky k dlažbě, dřevěné podlaze, velkým třpytícím lustrům a různým doplňkům a obrazům v místnosti. Kredence nejvíce sedí k zámkům, protože ten tam prostě nesmí chybět.

Můžete si ho koupit buď online na e-shopu například kredenc https://svetpokladu.cz/product-category/malovany-barveny-nabytek/kredence-a-potravinky-malovany-nabytek/ nebo v kamenné prodejně s nábytkem. Máte doma krásný porcelán po babičce, nebo sadu nádobí ze zahraničí? Kupte si nějaký kredenc, který bude ladit s vaším nábytkem a vyhrajte se s jeho výzdobou a ukažte přátelům tak, co vlastníte.

kredenc s porcelánem

Nebo jestli přemýšlíte co koupit kamarádce, nebo tetě, babičce, dědovi, vlastně komukoliv a víte, že by se dané osobě kredenc hodil, nebo už jeden má a chtělo by jenom místo něj pořídit nový kousek, může to být třeba i skvělý dárek k narozeninám. Budete aspoň originální a to se cení. Určitě uděláte i radost. V prodejně, kde budete kupovat tento kus nábytku se nechte poradit i s prodejcem, ten vám doporučí nejlepší kus odpovídající vaším požadavkům a za nejlepší vámi přijatelnou cenu. Pokud se bude jednat o kvalitnější nábytek, například s bukového dřeva je následná péče o něj žádoucí, pokud chcete, aby nábytek vypadal pořád skvěle a sloužil jako vaše chvála místnosti.

Back to Top