Jak trávit společné večery?

Práce, osobní koníčky a další povinnosti brání mnoha párům v tom, aby spolu trávili čas. Nakonec zbývají jen večery a to už se člověku unavenému po celém dni nikam nechce. Jak tedy trávit společné večery v pohodlí domova?

Společné sledování videí a filmů

Ačkoliv to může znít jako čas strávený vedle sebe, nikoliv spolu, není tomu tak. Můžete se s partnerem dívat na videa a filmy, a později si vyhradit čas na diskuzi o tom, co jste viděli. Dozvíte se tak víc o partnerovi, jeho názorech, a možná se spolu i zasmějete. Nevíte-li kde stáhnout zábavná videa, zkuste například liveleak download, který disponuje velkým množstvím videí, která jinde na internetu neseženete. Můžete si například i dělat seznam všeho, co jste viděli, nebo soutěžit, kdo najde vtipnější video.

ruce s prsteny

Deskové hry

Deskovými hrami není nutně myšleno člověče, ačkoliv i to není špatný nápad. Posezením u deskové hry se zabavíte, rozvášníte svoji soutěživost, zasmějete se, a třeba i potrénujete svoji paměť. Ať už zvolíte hry s figurkami, karty, nebo vědomostní hry, užijete si spoustu zábavy a okořeníte váš vztah něčím novým.

Společné koupele

I taková věc, jako je koupel, může znamenat kvalitně strávený společný čas. Napustíte vanu, zapálíte svíčky a pak si jen povídáte (ačkoliv není nutné jen mluvit). V případě společné koupele však dodržujte hygienické zásady a ujistěte se, že jste oba zdraví.

společné vaření

Puzzle

Skládání puzzle může být také zajímavou výzvou pro váš vztah. Kupte si puzzle s velkým množstvím dílků, vyhraďte si místo pro jejich skládání, a každý večer se do toho společně pusťte. Můžete to okořenit i sázkami na to, za jak dlouho to poskládáte. Že to zní nudně? Vůbec ne. Poskládání puzzle přináší pocit vítězství, kterého jste dosáhli jako pár, a čas strávený společným skládáním může být zábava. Hotový obrázek si pak můžete pověsit na zeď jako trofej.

Vaření

Zní to sice zvláštně, ale společné vaření, znamená vlastně společnou tvorbu něčeho, co je pro vás oba důležité. Není to jen o uvaření dobré večeře, protože láska prochází žaludkem.

Back to Top