Drahé zdraví

Pečujete o své zdraví? Pokud ano, tak by mě opravdu zajímalo, jestli třeba do své rutiny dáváte taky různé potravinové doplňky. Já se přiznám, že ano. Já osobně si bez potravinových doplňků nedokážu představit život. Já se taky musím přiznat, že opravdu nestíhám dodržovat pitný režim anebo se zdravě stravovat. I když bych chtěla jíst více zeleniny a ovoce, tak mě to prostě nejde. Opravdu nemám čas si stále někde běhat po obchodě a kupovat zdravé ovoce a zeleninu, když často pracuji a jsem velice často pracovně zaneprázdněná. Opravdu mi na to chybí. A taky někdy chybí peníze.

O zdraví pečuji.

Kolikrát jsem se už koukala, kolikrát už zdražili salátovou okurku. A byla jsem z toho úplně v šoku, protože se snad zdražila poslední rok snad o tři sta procent! Opravdu si nedělám srandu, je to tak! Jen se běžte podívat. A jistě za bio okurku byste si připlatili ještě více. Takže už ani nevím, jestli se vyplatí zdravá jídla. Proto raději jsem si řekla, že když budu kupovat potravinové doplňky ve formě různých tabletek, tak tím ušetřím peníze a taky čas. Škoda, že jsem na to nepřišla dříve, protože tohle by se určitě vyplatilo všem. Tenhle nápad už jsem také řekla své mámě, protože ona pracuje dvanáct hodin denně, takže taky potřebuje různé vitamíny.

Zelenina je dost drahá.

Myslím se, že když člověk doba o své zdraví, tak dělají jedině dobře, protože bez zdraví se člověk už neobejde. Pokud je člověk zdravý, tak to znamená, že taky může pracovat a normálně si vydělávat peníze. Protože mi věřte, že být na nemocenské se opravdu nevyplatí, protože potom přijdete o spoustu peněz a myslím si, že v dnešní době by to opravdu nikdo nechtěl. Já jsem vždycky chtěla žít velmi zdravě a chtěla jsme mít taky správný životní styl. Jenomže pokud opravdu na všechno nemáte peníze nebo dostatek času, tak taky potom máte smůlu. Dnes jsou ty nejlepší věci opravdu moc drahé a třeba já bych si to dovolit nemohla. 

Back to Top